SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI

SPECJALISTAMI !


Nasz dział serwisowy odpowie na pytania

związane z produktami:

  • Vencomatic Group
  • Prinzen
  • Mach-C

i wielu innych renomowanych firm.

CENNIK USŁUG SERWISOWYCH*


RODZAJ KOSZTU

1 SERWISANT

KAŻDY NASTĘPNY SERWISANT


Inicjacja serwisu

Roboczogodzina

Koszt dojazdu

Serwis zdalny/online

160,00 zł

160,00 zł

wg km

każde rozpoczęte 15 min

+ 84zł / serwisanta

+ 84zł / serwisanta

brak dodatkowego kosztu

40zł/15min


KOSZT DOJAZDU


0 - 200km

201 - 400km

401 - 600km

601 i więcej

-

-

-

-

1,91 zł/km

1,78 zł/km

1,65 zł/km

1,59 zł/km


*Podane cenny są cenami netto

NASI SPECJALIŚCI ZAWSZE POD TELEFONEM

Serwis wyposażenia ferm drobiu

Wszystkie rozwiązania dla ferm drobiu i chlewni w naszej ofercie zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej i bezawaryjnej pracy. Jednak nawet najwyższej jakości urządzenia mogą niekiedy odmówić posłuszeństwa. Skorzystaj z naszych usług serwisowych i przekaż w nasze ręce dbałość o wyposażenie Twojej fermy i chlewni. Zajmiemy się sprawdzeniem sprawności działania wyposażenia w Twoim gospodarstwie rolnym, a Ty będziesz mógł skoncentrować się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – rozwoju Twojego biznesu. Niezawodność systemów i urządzeń wykorzystywanych na fermach drobiu i w chlewniach jest kluczem do wydajności i rentowności gospodarstwa.

Specjalistyczny serwis wyposażenia ferm drobiu, kurników i chlewni

Specjalizujemy się w serwisie wyposażenia ferm drobiu, kurników i chlewni. Reprezentujemy na rynku polskim wielu uznanych producentów m.in. firmy Vencomatic Group, Prinzen, Mach-C i innych renomowanych dostawców branży. Wykonujemy diagnostykę

techniczną, wykrywamy potencjalne problemy i sprawdzamy stan zabezpieczeń. W razie konieczności proponujemy przeprowadzenie niezbędnych napraw lub konserwacji. Doradzamy w zakresie bieżącej eksploatacji rozwiązań. Dysponujemy świetnie wyposażonym magazynem części zamiennych.

Dlaczego warto korzystać z usług serwisowych w zakresie wyposażenia ferm drobiu, kurników i chlewni?

Korzystanie z wyspecjalizowanego serwisu przekłada się na szereg wymiernych korzyści dla właścicieli ferm drobiu i chlewni. Przede wszystkim zapewni Ci spokój wynikający z niskiego ryzyka awarii i dostępności szybkiej oraz fachowej pomocy. W dłuższej perspektywie pozwoli Ci także zaoszczędzić. Dobrze utrzymany i profesjonalnie serwisowany sprzęt jest tańszy w użytkowaniu. Nasi specjaliści dysponują know-how w zakresie wyposażenia ferm drobiu, kurników i chlewni. Wszyscy pracownicy działu serwisu przechodzą regularne szkolenia. Dzięki dostępowi do specjalistycznych narzędzi serwisowych działamy szybko i sprawnie.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług serwisowych.


Technology of Farming | Serwis

Dobre wyniki biorą się z dobrych działań.

TEFA będzie zawsze stać po Twojej stronie!

mail: info@tefa.pl

tel: (77) 440 07 00


Call Now Button