Wirtualny spacer - profesjonalny kurnik

Zobacz jak może wyglądać Twój profesjonalny kurnik. Obejrzyj modelową fermę drobiu, którą wyposażyliśmy w oferowane przez nas rozwiązania.

Rozejrzyj się. Klikając strzałki, przechodzisz do kolejnych pomieszczeń lub wychodzisz na zewnątrz. Jeśli chcesz zobaczyć dokładniej jakiś szczegół, użyj przycisku „+” (powiększ). Natomiast żeby wrócić do poprzedniego widoku kliknij „-” (zmniejsz). W trakcie wirtualnego spaceru masz okazję zobaczyć kompleksowo wyposażoną fermę drobiu.

Oferujemy wszystko, czego potrzebują producenci jaj zarówno konsumpcyjnych, jak i zarodowych, a także wytwórcy mięsa drobiowego. U nas znajdziesz systemy wolierowe, gniazda automatyczne, odchowalnie, systemy transportu jaj, transportery, systemy sortujące, pakujące i paletyzujące, myjki do jaj, tac oraz palet. Wszystkie rozwiązania są nowoczesne oraz spełniają restrykcyjne

normy i standardy obowiązujące na fermach drobiu.

Wybierz profesjonalne wyposażenie kurnika

Nie wiesz jak przeprowadzić podobną modernizację w swoim gospodarstwie? Zapraszamy do kontaktu z nami. Przeprowadzimy audyt, którego wyniki pozwolą nam wspólnie stworzyć rozwiązanie, które będzie idealne dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań oraz wysokości budżetu. Jesteśmy specjalistami w zakresie profesjonalnego wyposażania kurników. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie. Zaczynając od projektu fermy, przez propozycje kompleksowego wyposażenia, a także doradztwo w zakresie instalacji elektrycznej oraz oświetlenia. Zajmujemy się także montażem i serwisem.


Technology of Farming | Wirtualny spacer

Dobre wyniki biorą się z dobrych działań.

TEFA będzie zawsze stać po Twojej stronie!

mail: info@tefa.pl

tel: (77) 440 07 00


Call Now Button